به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

های بوک

بررسی و معرفی کتاب های کمک درسی و کنکوری.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  خرید کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه یکی از ضروری ترین کارهایی است که دانشجو برای رسیدن به نتیجه مطلوب در کنکور باید انجام دهد. از آنجا که آزمون ورودی یکی از مهمترین آزمون ها برای افراد در رشته های مختلف تحصیلی است ، شما باید از هر روشی برای تقویت اطلاعاتی که آموخته اید استفاده کنید ، در غیر این صورت نمره خوبی کسب نمی کنید. در دوران پیشرفته امروز ، داشتن تحصیلات دانشگاهی تأثیر زیادی در کیفیت کار یا زندگی شخصی افراد دارد ، بنابراین برای موفقیت آینده خود باید سعی کنید با خرید کتاب کمک درسی از امروز به اوج برسید!

  بله ... درست خواندید ، برای موفقیت در کنکور سراسری ، باید از همین امروز که نزدیک به شرکت در کنکور هستید ، شروع کنید ، حتی اگر زمان امتحان سال دیگری برای شما باشد. شما می پرسید چرا؟ برای پاسخ به سوال خود ما را دنبال کنید.

  با خرید کتاب کنکور در آزمون ورودی موفقیت آمیز است

  اصطلاحی که به عنوان کتاب درسی برای دانش آموزان دبیرستان نوشته شده است کتاب کنکور نامیده می شود. این نوع کتاب ها که شامل آزمون های مکرر سال های گذشته و آموزش های تخصصی حل مسئله و فرمول های سوال است ، می تواند عاملی موثر در دستیابی به رتبه بالا در آزمون سراسری باشد. بدیهی است که سطح سوالات در آزمون سراسری بسیار بالاتر و دشوارتر از امتحانات کلاسی و نهایی در دبیرستان است ، بنابراین برای آمادگی کامل برای این آزمون مهم ، باید کتاب کمک درسی را خریداری کنید.

   

  اگر بر اساس یک برنامه منظم و با طبقه بندی اطلاعات آموزش دیده خود در دوران دبیرستان ، به کتابهای کمک درسی بروید ، می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. خرید کتاب کنکور به شما امکان می دهد آنچه را آموخته اید تمرین و تکرار کنید و حتی می تواند مانند یک معلم خصوصی شما را برای آزمون آماده کند

  جمع بندی ریاضی تجربی به سبک بابک سادات

  کتاب ریاضی تجربی انتشارات راه اندیشه برای ماه های آخر منتهی به کنکور مناسب است ، زیرا کتاب های درسی خلاصه و مروری و تعداد کمی تست و حجم دارد. در این کتاب ، تمام مباحث ریاضی دهم ، یازدهم و دوازدهم در 10 فصل جمع آوری شده است که در لیست همان 10 فصل و شماره صفحه ابتدای فصل و پاسخ تشریحی هر فصل نیز ذکر شده است. لیست کتاب باید جزئیات بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال ، مبحث مجموعه ها در فصل الگو و ترتیب است که خواننده با مشاهده لیست نمی فهمد. نابرابری ها نیز در فصل تابع گنجانده شده است. در مجموع 60 آزمون ممکن در این 10 فصل گنجانده شده است (که برای هر یک از آنها انواع مختلفی حل شده است) و شعار کتاب پیش بینی تست های کنکور با 60 تست است. در کل ، کتاب ریاضیات تجربی به سبک بابک سادات راه اندیشه دارای 739 آزمون و حجم 311 صفحه است.

   

  ساختار کتاب به گونه ای است که تست های آزمایشی هر فصل بدون جواب در حاشیه کتاب درسی است و پاسخ های تشریحی هر فصل در انتهای آن قرار دارد. در انتهای کتاب 6 آزمون جامع 30 تایی وجود دارد که فقط پاسخ های کلیدی دارند. البته در ابتدای هر فصل لیستی ارائه شده است که در زیر به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت. لحن کتاب در کل صمیمی و گفتگوی است و گاهی شوخی هایی در آن وجود دارد. در ادامه به بررسی کتاب ریاضیات تجربی دوپینگ در طرز فکر بابک سادات می پردازیم.

   

  ظاهر کتاب ریاضیات تجربی چندان جذاب نیست. فونت متن بزرگ است و چشم را آزار نمی دهد ، اما چیدمان کتاب درسی یک دست نیست و گاهی به دلیل استفاده کم از قاب و جداکننده ، مطالب با هم مخلوط می شوند. همچنین از دو رنگ آبی و مشکی به صورت یک دست استفاده نشده است. به عنوان مثال ، برخی از نمودارها سیاه و برخی دیگر آبی هستند. یا حتی در بعضی موارد ضخامت قلم نقاشی ها متفاوت است. این کتاب از نظر شکل ظاهری نمره خوبی کسب نمی کند اما دارای کاغذ سفید و با کیفیت است. طرح روی جلد نیز تبلیغاتی است و چندان جذاب نیست.

   

  جمع بندی ریاضی تجربی بابک سادات کتابی مناسب برای مرور و خلاصه روزها است که به طور منحصر به فرد انواع مهم کنکور در سال های اخیر را بررسی می کند. شاید توصیف کتاب های درسی خارق العاده نباشد ، اما جمع آوری و طبقه بندی تست های کنکور در انواع اصلی مهمترین ویژگی این کتاب است. 5 آزمون موضوعی جامع و یک کنکور جامع از دیگر ویژگی های این کتاب است. اگرچه تست های جامع پاسخ تشریحی ندارند. به دلیل تعداد 739 تست ، این کتاب باید حداقل در دو ماه گذشته قبل از آزمون سراسری به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد

   

  زبان جامع مبتکران

  به طور کلی ، این کتاب به سه قسمت تقسیم شده است. قسمت ابتدایی مربوط به سال دوازدهم دبیرستان است و شامل سه درس است. در طول این سه درس ، با گرامر ، واژگان و خواندن آشنا خواهید شد و سپس با حل تست ها می توانید مهارت خود را ارزیابی کنید. قسمت دوم کتاب به سال های دهم و یازدهم اختصاص دارد و در اینجا نیز شاهد ارائه دستور زبان و کلمات جدید به همراه تست های مرتبط هستیم. بخش سوم همچنین ضمایمی را در مورد اصطلاحات زبان ، افعال نامنظم ، پسوندها و غیره ارائه می دهد.

   

  اما یکی از مهمترین قسمتهای کتاب زبان جامع آزمونها و تست های آن است. این آزمون ها به چهار دسته مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از: آزمون های چهارگانه سطح اول ، سوالات نوه های شکسپیر ، آزمون های مرور و آزمون های کنکور. در آزمون های سطح چهار چهار گزینه ای ، سوالات طراحی شده بر اساس نکات اصلی کتاب درسی باید پاسخ داده شود. این آزمون ها بسیار مهم هستند زیرا حاوی اصول اولیه هستند و یادگیری آن برای همه دانش آموزان ضروری است. سوالات فرزندان شکسپیر برای افرادی است که به زبان انگلیسی مسلط هستند و می خواهند یک امتحان چالش برانگیز را تجربه کنند. آزمونهای تجدید نظر سوالاتی را درباره درسهای قبلی می پرسند تا مباحث گذشته را به دانش آموزان یادآوری کنند. سرانجام ، آزمون های کنکور شامل نمونه سوالات سال های گذشته آزمون سراسری است و به دانش آموزان کمک می کند تا با نظرات طراحان سوالات کنکور آشنا شوند

   

  عربی جامع مهروماه

  در کتاب عربی کنکور مهروماه ، ابتدا به تست های تمام دروس ذکر شده در هر سه پایه پرداخته شده است و به طور کلی ، این کتاب شامل دو قسمت اصلی ، در قسمت اول سوالات چهار گزینه ای و در قسمت دوم کتاب درسی همراه با دوره ها. پاسخ هر درس در کنار یکدیگر قرار می گیرد. کتابهای درسی به زبانی بسیار ساده نوشته شده اند و برای همه دانش آموزان ، حتی دانش آموزان ضعیف بسیار مناسب و قابل درک هستند.

   

  توضیحات کتاب درسی در رابطه با تمام دروس به گونه ای است که شامل توضیحات کامل و تکمیلی برای هر درس است و محدود به جملات و گفته های کتاب درسی نیست و توضیحی کامل و جامع از قوانین است. همراه با توضیح قوانین مربوط به هر بخش ، مثالهای ساده ای به تعداد مناسب ذکر شده است که به درک مطلب کمک می کند و در این میان ، چند نمونه از کتاب درسی نیز استفاده شده است. کتاب های درسی شامل نمونه های آزمایشی نیستند اما قابل ذکر است که به دلیل زیاد بودن تست های هر درس در کتاب عربی جامع کنکور مهرماه و توضیح روان قوانین ، عدم وجود نمونه های آزمون در کتاب های درسی می توان نادیده گرفت

   

  به طور کلی می توان گفت که بیان قوانین با مثال کامل است و نیاز دانش آموزان به منابع موجود در کتاب درسی دیگر را از بین می برد. در بعضی از دروس ، برخی نکات ترجمه ذکر شده است ، اما به طور کلی ، تمام نکات ترجمه در انتهای کتاب و در بخشی با عنوان "خلاصه روش ها و فنون ترجمه" آورده شده است. در کتاب های درسی ترجمه متن دروس کتاب و همچنین پاسخ تمرینات کتاب درسی وجود ندارد ، اما تمام کلمات درس به درس در انتهای کتاب نوشته شده اند. پاسخ تشریحی کتاب جامع عربی کنکور مهروماه نیز کامل است و نکات مربوط به تست ها نیز در آنها مطرح شده است

   

   

  محمود جعفری
  شنبه 22 / 3 / 1400 - 20:33
  بازدید : 17
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 3
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه