به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

های بوک

بررسی و معرفی کتاب های کمک درسی و کنکوری.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  تست شیمی دهم خیلی سبز

  در کتاب شیمی دهم تست خیلی سبز بخش جداگانه ای به اسم درسنامه وجود ندارد زیرا درسنامه محدود به آنچه در پاسخ تشریحی آمده است. در پاسخ تشریحی ، درسنامه برای هر قسمت جداگانه آورده شده است و در این بین باید بگوییم که لحن درسنامه بسیار آشنا است. یعنی مطالب کتاب شیمی 10 آورده شده است ، اما لحن آنها آشنا است. در این بخش ، نباید فراموش کنیم که درسنامه ها با همان تست هایی مطابقت دارند که ما به آنها پاسخ می دهیم.

   

  درسنامه سعی کرده است مخاطبان خود را به عنوان دانشجویان ضعیف و متوسط ​​، نه دانشجویان قوی هدف قرار دهد. زیرا پیش فرض کتاب پاسخ دانش آموزان به تست ها است و اگر تست ها را به درستی انجام دهند ، می دانند (احتمالاً دانش آموزان قوی هستند و به جواب مراجعه نمی کنند) ، در غیر این صورت به درسنامه و توضیح بیشتر نیاز دارند. درسنامه کتاب شیمی دهم تست خیلی سبز سعی کرده پرده ای بالاتر از کتاب باشد و این چیزی است که در همه کتاب های بسیار سبز دیده می شود. از طرف دیگر ، درسنامه در راه کتاب درسی است ، اما او نیم نگاهی به کنکور دارد ، زیرا می داند که ممکن است مخاطبان دهم او نخواهند به فکر کنکور دهم باشند ، بنابراین سعی کرده است ملاقات کند نیازهای او نیز هست.

   

  شیمی دهم تک جلدی مبتکران

  یکی از ویژگیهای کتاب شیمی دهم تست مبتکران (تک جلدی)  در خلاصه درسنامه های آن است که مطالب را به روشی ساده و صمیمانه بیان کرده است. بحث دیگر با دانش آموزان و سوالات متداول دانش آموزان که یکی از موثرترین روشهای تدریس (روش بحث علمی) است ، از ویژگیهای دیگر کتابهای درسی است. یک معلم و سه دانش آموز وجود دارد که سه سطح مختلف آموزشی را نشان می دهند. بی خیال ، معمولی و دقیق. سولاتی که هنگام مطالعه کتابهای درسی به ذهن خطور می کنند اغلب در این مباحث مطرح می شوند. با توجه به تقسیم زیاد سطح فرضی دانشجو ، می توانید درک علمی وی از موضوع را درک کنید.

   

  با توجه به اینکه منبع برنامه آزمون کنکور 99 کتاب شیمی دهم ویرایش 96 است ، در این کتاب تست ها و کتاب های درسی شیمی دهم ویرایش شانزدهم اما به دلیل کتاب شیمی دهم از سال 7. دستخوش تغییرات جزئی شده است برخی از مطالب حذف شده است ، اگر دانشجوی سال دهم هستید نیازی به خواندن این بخشهایی که با یک برگه مشخص شده اند نیست. حجم کتاب های درسی با توجه به محتوای آن منطقی و کافی است و همه آنچه را که باید باشد در بر می گیرد. علاوه بر این ، تمرینات کتاب درسی و سبک و سیاق کنکورهای اخیر جهت خاصی به نوشتن کتاب درسی داده است

   

  شیمی دهم میکرو طبقه بندی گاج

  برای فصل اول و دوم و سوم به ترتیب 419 – 383 – 348 تست در کتاب شیمی دهم میکرو گاج آورده شده است. در انتها نیز 17 تست کنکور سراسری 98 در کتاب گنجانده شده است. تست ها زیاد با تست های سال های قبل میکرو تفاوتی نکرده اند و ایده جدیدی در آن دیده نمی شود و هر چه که هست همان است که در تغییرات سال های قبلتر اعمال شده است. به علت تغییرات کتب درسی و برگزاری یک دوره کنکور از کتاب درسی جدید یکی از چالش های پیشرو همیشه تولید محتوای جدید بوده است و این یعنی اینکه یا بایستی از محتوا و سوالات نظام قدیم و مدل آن استفاده کرد تا منابعمان را رونق دهیم و یا اینکه با توجه به یک دوره برگزار شدن کنکور نظام جدید، در این موضوعات در اصطلاح به در و دیوار زده باشیم. کتاب شیمی دهم میکرو گاج نیز از این قاعده مستثنی نیست یا سوالات خیلی به هم نزدیک است و اساسا تغییرات زیادی در آن نیست و مشابه هم هستند و یا اینکه برای نظام قدیم و رویکرد و مدل آن زمان است.

   

  پاسخ های تشریحی کتاب شیمی دهم میکرو گاج بسیار جامع و خوب گرد آوری شده است. سوالات در 3 سطح سخت، متوسط و آسان با 3 رنگ چراغ های راهنمایی شبیه سازی شده است و این نکته در پاسخ های تشریحی خود نمایی می کند. در قسمت سوالات شماره برخی تست ها به رنگ آبی است و این سوالات سوالاتی گلچین شده هستند. قبل از هر چند سوال توضیحی درباره حل سوالات آورده شده است و نوعی راهنمایی درباره روند سوالات است که قبلا در یکی از کتاب های موجود در بازار ارائه شده بود. پاسخ های تشریحی کتاب شیمی 10 میکرو گاج تا قسمتی جور درسنامه را نیز کشیده است و معمولا به گزینه های غلط نیز پرداخته است و گهگاه دیده شده است که در کاری جالب قسمت #ترقند محاسباتی نیز افزوده شده است.

   

  محمود جعفری
  يکشنبه 10 / 12 / 1399 - 2:59
  بازدید : 38
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 3
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه