به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

های بوک

بررسی و معرفی کتاب های کمک درسی و کنکوری.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  کتاب های انتشارات خیلی سبز

   

  ماجرای من و درسام

  ماجراهای من و درسام  یکی از کتاب های انتشارات خیلی سبز  است که توانسته طرفداران بسیاری را در میان بسیاری از کتابهای توصیفی به خود جلب کند. در این کتاب که قدمت زیادی ندارد می توانید درسنامه محکمی پیدا کنید که در آن تمام نکات مهم با دقت بیان شده باشد و پس از مطالعه درسنامه می توانید به سوالات مهم و پاسخ تشریحی آنها بروید و با مطالعه این قسمت از کتاب ماجراهای من و درسام  برای بیست شما می توانید امتحانات نهایی تشریحی و نهایی خود را قبول کنید زیرا کتاب های انتشارات خیلی سبز  با سوالات طبقه بندی شده خرد تمام نکات مورد نیاز را حل می کند و با کمک این کتاب قطعاً تمام دروس را با نمره بیست می گذرانید .

   

  چند کنکور

  مجموعه کتابهای چند کنکور  منتشر شده توسط خیلی سبز  برای تسلط بر سوالات کنکور سالهای گذشته طراحی و منتشر شده است. چند کنکور خیلی سبز  مانند یک حریف عالی برای متقاضیان کنکور است که برای آمادگی در این آزمون استفاده می شود. این کتابها شامل سوالات کنکور داخل و خارج از کشور می باشد و به عنوان یک شبیه ساز مناسب برای کنکور سراسری در نظر گرفته می شود. همچنین پاسخ تشریحی این سوالات در جلد دوم کتاب گنجانده شده است.

   

  چند کنکور  برای ریاضیات ، تجربی و علوم انسانی انتشاراتی از انتشارات خیلی سبز  است که هر یک در دو جلد پرسش و پاسخ نوشته شده است. علاوه بر این ، کتاب عمومی چند کنکور  کامل برای بررسی سوالات کنکور سال های گذشته در دسترس متقاضیان کنکور قرار گرفته است. این کتاب ها به عنوان کتاب خلاصه شناخته می شوند و برای ماه های آخر آمادگی برای کنکور طلایی محسوب می شوند. چند کنکور  کاملاً منطبق با دروس سیستم جدید است و هیچ چیز در کتابهای درسی از توجه نویسندگان خیلی سبز  دور نبوده است.

   

  کتاب های هفت خان

  انتشارات خیلی سبز  همچنین نویسنده یکی از بهترین کتابها در زمینه ادبیات ، کتاب معروف و محبوب هفت خوان است. برای اولین بار در ادبیات ، با کتابی روبرو خواهید شد که تمام مهارت های لازم برای رسیدن به 100 درصد ادبیات و بررسی همه زمینه های ادبیات مانند لغت و املا ، قرابت  را به شما می آموزد و در آخر یک آزمون را امتحان می کنید. شما این اطلاعات را تأیید خواهید کرد و خیالتان راحت است که هفت خواننده را با موفقیت پشت سر گذاشته اید. در این کتاب ، شما یک مطالعه عمیق و لایه ای راجع به همه متون کتابهای ادبیات بنیادی خواهید یافت.

   

  کتاب های نردبام

  کتاب های نردبام یکی دیگر از مجموعه کتاب های خیلی سبز هست که می توان آن را بسیار اصیل دانست  اگر در دروس خصوصی تخصص دارید ، می توانید نردبام را به عنوان دومین کتاب آزمون خود برای بالا ماندن انتخاب کنید. کتاب آزمون نردبام شما را با مشاوره سطح بالایی آشنا می کند و با کمک این کتاب می توانید بسیاری از سوالات دشوار و سطح بالای کنکور را حل کرده و با کمک خیلی سبز  به سرعت از نردبان موفقیت بالا بروید .

   

  مشاهده سایر کتاب های کمک درسی در بانک کتاب

   

  محمود جعفری
  دوشنبه 20 / 11 / 1399 - 5:55
  بازدید : 63
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 3
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه